# Як почистити оселедець за три хвилини

Гості вже на порозі, а оселедець ще не готовий до подачі на стіл? Дізнайтеся, як швидко почистити оселедець в майстер-класі Ігоря Місевича. Завдяки трьом секретам, ви зможете впоратися з цим завданням за три хвилини!

 

Секрет 1. Щоб з легкістю відокремити рибу від дрібних кісток, необхідно обгорнути оселедець паперовим рушником і кілька разів злегка постукати нею об стіл. Так кістки легше відстануть від філе.

Секрет 2. Щоб легко вилучити хребет, потрібно покласти рибу черевцем вниз, щільно притиснути по лінії хребта до дощечці, потім перевернути і обережно видалити хребет. Разом з хребтом відокремляться і дрібні кістки.

Секрет 3. Щоб зняти шкірку з оселедця, зробіть надріз у частині біля голови. Так буде зручніше захопити цю ділянку рукою. Протріть шкірку серветкою, щоб не ковзала, і легким рухом руки зніміть її з риби.

 

Смачного!

как быстро очистить селедку

Як і всі українці, ми любимо приймати гостей і готувати для них смачні частування. Приємно, що нашу любов розділяє і проект каналу СТБ «Все буде добре».

Тисячі українських сімей, а також гості програми, вже гідно оцінили можливості сучасної техніки для кухні. Адже з вбудовуваною технікою Pyramida часу на спілкування стає більше, а смачне частування з'являється на столі швидше.

Все буде добре

Готує:

Все буде добре
#
Інгредієнти

• оселедець